Preview Mode Links will not work in preview mode

Jun 22, 2021

Dziś gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." o 07.55 są: Władysław Kosiniak-Kamysz, Jacek Jaśkowiak, Bartłomiej Bublewicz, Sidney Polak i Mery Spolsky. W części #WIEM rozmowa Bartosza Węglarczyka z Danielem Szewieczkiem.


Jun 21, 2021

Gośćmi Bartosza Węglarczyka w "Onet Rano." są: Jan Kanthak, Katarzyna Lubnauer, Michał Listkiewicz, Marcin Wyrwał i BOVSKA. W części #WIEM rozmowa Odety Moro z Kubą Przygońskim o tym, na czym polega drift i jak opanować tę sztukę jazdy.


Jun 18, 2021

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." są: Adrian Zandberg, dr Tomasz Sobierajski, Marzena Rogalska i Philippe Tłokiński. W części #WIEM rozmowa Janusza Schwertnera z Łukaszem Kadziewiczem i Andrzejem Personem.


Jun 17, 2021

Gośćmi Tomasza Sekielskiego w "Onet Rano." są: Bartłomiej Sienkiewicz, Ryszard Schnepf, dr hab. Michał Rusinek i Marek Kacprzak. W części #WIEM rozmowa Iwony Kutyny z Natalią Sosin-Krosnowską o najlepszych pomysłach na bezpieczne wakacje.


Jun 16, 2021

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." są: Katarzyna Żak, Michał Zaleski, Krystian Kubjaczyk i Wilfredo Leon. W części #WIEM gościem będzie Anna M. Kola.