Preview Mode Links will not work in preview mode

Dec 23, 2020

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." są: dr Piotr Pisula, Maria Rotkiel, Katarzyna Karpa-Świderek, Marek Napiórkowski, Eliza Rycembel i Mikołaj Roznerski. W części "#WIEM" rozmowa Odety Moro z Sebastianem Lutym o tym, jak zmienić postrzeganie osób z niepełnosprawnościami.


Dec 22, 2020

Dziś gośćmi Bartosza Węglarczyka w "Onet Rano." o 07:55 są: Rafał Trzaskowski, Radosław Jęcek, dr Maja Herman, Joanna Bator i Piotr Głowacki. W części "#WIEM" rozmowa Beaty Tadli z Anną Zimny-Zając i dr Lidią Stopyrą.


Dec 21, 2020

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Krzysztof Gawkowski, Bartosz Bieszyński, Sylwia Majcher, Leszek Jażdżewski, Bartosz Rumieńczyk i Aleksandra Rutkowska. W części "#WIEM" rozmowa Beaty Tadli z Hanną Derecką o tym, jak kreatywnie zachęcić ozdrowieńców do oddawania osocza.


Dec 18, 2020

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." są: Bartosz Arłukowicz, Bartosz Fiałek, Tomasz Sobierajski, Marek Kamiński, Joanna Keszka oraz Tomasz Gaweł. W części "#WIEM" rozmowa Janusza Schwertnera z Beatą Wiszniewską o wykorzystywaniu alternatywnych źródeł energii.


Dec 17, 2020

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." są: Katarzyna Lubnauer, Karolina Zbytniewska, Magdalena Gorzkowska, Magdalena Chorzewska i Stanisław Dojs. W części "#WIEM" rozmowa Tomasza Sekielskiego z Magdaleną Jarzynką-Jendrzejewską o tym, jak odżywiać się w Święta, żeby się nie przejadać?