Preview Mode Links will not work in preview mode

Oct 29, 2021

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." o są: Jan Kanthak, Iwo Łoś, Marianna Schreiber i Wojciech Baranowski. W część #WIEM rozmowa Iwony Kutyny z Renatą Kuryłowicz o tym, czym różni się Halloween od Dia de Muertos czy Zaduszek.


Oct 28, 2021

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." o 07.55 są: Tomasz Trela, dr Łukasz Grabarczyk, Krzysztof Skiba i Jerzy Owsiak. W część #WIEM rozmowa Beaty Tadli z Robertem Szulcem, autorem bloga "Świat na raty".


Oct 27, 2021

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." o 07.55 są: Paweł Kowal, gen. rez. Mirosław Różański, Marta Górczyńska oraz Magda "Bovska" Grabowska-Wacławek. W część #WIEM rozmowa Bartosza Węglarczyka z Arturem Sobierajem o tym, jak poprawnie obchodzić się z bronią na planie filmowym. 


Oct 26, 2021

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." o 07.55 są: Joanna Scheuring-Wielgus, dr Michał Sutkowski, Karolina Baca-Pogorzelska, Omenaa Mensah i Ewa Minge. W część #WIEM rozmowa Iwony Kutyny z Justyną Średzińską. 


Oct 25, 2021

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." o 07.55 są: Róża Thun, prof. Marek Chmaj, Beata Sabała-Zielińska, Daniel Giejbatow, Marcin Kasprowicz, Marcin Cejrowski i Grzegorz Dobek. W część #WIEM rozmowa Tomasza Sekielskiego z prezesem Polskiego Stowarzyszenia Kardiologicznego prof. Przemysławem Mitkowskim.