Preview Mode Links will not work in preview mode

May 31, 2022

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." są: Krzysztof Kwiatkowski, Andrzej Gajcy, Piotr Halicki, Anja Rubik, Małgorzata Iwanek i Sebastian Karpiel-Bułecki. W części #WIEM rozmowa Beaty Tadli z dr. Piotrem Wierzbińskim.


May 30, 2022

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." o 07.30 są: Bartosz Arłukowicz, Helena Krajewska, Łukasz Durajski i Agata Wdowiak. Część #WIEM prowadzi Iwona Kutyna. 


May 27, 2022

Gośćmi Piotra Kędzierskiego w "Onet Rano." o 07.55 są: Marcin Meller, Mateusz Baczyński, Andrzej Mroczek, Bartosz "PlanBe" Krupa i Piotr Markiewicz. W części #WIEM rozmowa Odety Moro z drem Grzegorzem Henslerem i Martą Rolbiecką.


May 26, 2022

Gośćmi Janusza Schwertnera w "Onet Rano." o 07.55 są: Marcin Duma, Iwona Hartwich, Małgorzata Połowniak-Dąbrowska, Daniela Winnicka, Sandra Cesarz, Magda Bereda i Klaudia Klimczyk. W części #WIEM rozmowa Beaty Tadli z Michałem Dziwulskim.


May 25, 2022

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." o 07.55 są: Tomasz Trela, Piotr Gąciarek, Mandaryna, Anna Świątczak, Wojciech Brewka, Marta Wojtal. W części #WIEM rozmowa Tomasza Sekielskiego z Anną Zając i Joanną Didkowską.