Preview Mode Links will not work in preview mode

Dec 7, 2022

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." od 7.55 są: Marcin Wyrwał, poseł Cezary Tomczyk, Łukasz Kadziewicz, aktorka Magdalena Cielecka, Marzena Rogalska i śpiewaczka operowa Aleksandra Kurzak. W części "Wiem" dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju PKN Orlen Stanisław Barański oraz prezes zarządu, Pracodawcy RP...


Dec 6, 2022

Gośćmi Janusz Schwertnera w "Onet Rano." są: Sławosz Uznański, Anja Rubik, Bartosz Ostałowski, Honorata Kózka, Agnieszka Kaczorowska i Janusz Stefański. W części #WIEM rozmowa Łukasza Kadziewicza z Katarzyną Jung i Roksaną Góral.


Dec 5, 2022

Gośćmi Odety Moro i Marcina Zawady w "Onet Rano." o 07.55 są: Marcin Kierwiński, Karolina Bajor-Stefańska, Michał Leksiński i Agnieszka Żądło. W części #WIEM rozmowa z dr hab. Pawłem Poszytkiem.


Dec 2, 2022

Gośćmi Łukasza Kadziewicza w "Onet Rano." o 07.55 są: Katarzyna Rodziewicz, Marta Bąkowska, Radosław Majdan, Lanberry i Marika. W części #WIEM rozmowa Janusza Schwertnera z prof. dr. Hab. Michałem Grątem.


Dec 1, 2022

Gośćmi Janusza Schwertnera w "Onet Rano." od 07.55 są: Izabela Leszczyna, Jacek Dubois, Katarzyna Roguszewska, Małgorzata Prus. W części #WIEM rozmowa Odety Moro z Magdaleną Ankiersztejn-Bartczak.