Preview Mode Links will not work in preview mode

May 31, 2023

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Lech Wałęsa, były prezydent RP w rozmowie z Marcinem Zawadą #OnetRanoRAPORT, Elżbieta Jakubiak, Grzegorz Kiełpsz i Magdalena Zadrąg. Część OnetRano #WIEM poprowadzi Beata Tadla, jej gościem będzie dr n. med. Dorota Kiprian. 


May 30, 2023

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." są: Krzysztof Kwiatkowski, Marcin Meller w rozmowie z Marcinem Zawadą, Marzena Mawricz, Joanna Zdybel i Skubas. W części #WIEM rozmowa Łukasza Kadziewicza z Małgorzatą Mejer oraz Krystyną Aldridge-Holc.


May 29, 2023

"Onet Rano. Zacznij z nami dzień" to poranne pasmo nadawane na żywo, dostarczające widzom codziennej porcji wiedzy, z którą warto zacząć dzień.


May 26, 2023

Gośćmi Marcina Zawady i Janusza Schwertnera w "Onet Rano." są: Barbara Nowacka, Piotr Całbecki, Renata Derejczyk, Maciej Raniszewski, Tomasz Kardaś, Michał Kłosiński, Julia Łapińska i Justyna Steczkowska.


May 25, 2023

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Krzysztof Śmiszek, Jacek Dubois, Roma Gąsiorowska, Katarzyna Pakosińska i Dominika Olszyna. W części #WIEM rozmowa z Martyną Jaskólską i Małgorzatą Paczyńską-Jędrycka.