Preview Mode Links will not work in preview mode

Mar 31, 2021

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." są: Joanna Scheuring-Wielgus, Bartłomiej Bublewicz, dr Lidia Stopyra, Jarosław Gwizdak i Radosław Majdan. W części #WIEM rozmowa Odety Moro z Katarzyną Karpą-Świderek.


Mar 30, 2021

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Marcin Duma, Michał Kamiński, Anna Rulkiewicz, Bartek Bublewicz, Paweł Reszka, Magda Hueckel i Tomasz Śliwiński. W części #WIEM rozmowa Beaty Tadli z Tomasz Sekielski o tym, co oznacza decyzja Watykanu ws. bp. Janiaka i abp. Głódzia.


Mar 29, 2021

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." są: Łukasz Jankowski, Adam Piechnik, Michał Wypij, ks. Wojciech Lemański i Joanna Sadzik. W części #WIEM rozmowa Odety Moro z Pauliną Tkacz i Patrycją Jarosz o tym, dlaczego warto adoptować starszego psa ze schroniska.


Mar 26, 2021

Dziś gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." są: Izabela Leszczyna, Tomasz Karuda, Łukasz Urbański, prof. Robert Gałązkowski oraz Tomasz Smokowski. W części #WIEM rozmowa Janusza Schwertnera z Pawłem Waleckim i Szymonem Michalakiem.


Mar 25, 2021

Dziś gośćmi Tomasza Sekielskiego w "Onet Rano." są: prof. Andrzej Matyja, Jan Strzeżek, Jacek Dubois, Piotr Głowacki oraz Olga Bończyk. W części #WIEM rozmowa Iwony Kutyny z Dorotą Jasińską o kampanii społecznej Fundacji Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa o śmierci innym językiem.