Preview Mode Links will not work in preview mode

Sep 30, 2020

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Marcin Ociepa, Joanna Górska, Robert Szulc, Karol "Solar" Poziemski oraz Małgorzata Domagalik. W części "#WIEM" rozmowa Bartka Węglarczyka z Kamilem Zalewskim i Joanną Górską o konsekwencjach "piątki dla zwierząt" dla branży cyrkowej.


Sep 29, 2020

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." są: Robert Biedroń, prof. Adam Witkowski, Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz, Iwona Wierzbicka i Natalia Grosiak. W części "#WIEM" rozmowa Odety Moro z Adrianą Marczewską.


Sep 28, 2020

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Andrzej Sośnierz, dr Tomasz Dzieciątkowski, Radosław „Skubas” Skubaja i Alicja Bachleda-Curuś. W części "#WIEM" rozmowa Beaty Tadli z Marcinem Dudkiem i Katarzyną Zielińską o tym, czym jest i jak działa Fundacja Czerwone Noski.


Sep 25, 2020

Dziś gośćmi Tomasza Sekielskiego w "Onet Rano." o 07:55 byli: Barbara Nowacka, Kamil Bortniczuk, Agata Diduszko, Łukasz Durajski i Mira Suchodolska. W części "#WIEM" rozmowa Iwony Kutyny o projekcie #wysychamy i problemie suszy w Polsce. "Onet Rano. Zacznij z nami dzień" to poranne pasmo nadawane na...


Sep 24, 2020

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." są: Paweł Poncyljusz, prof. Leszek Balcerowicz, Konrad Kuźmiński, Grzegorz Czelej i Grażyna Wolszczak. W części "#WIEM" rozmowa Odety Moro z Maxem Azarovem.