Preview Mode Links will not work in preview mode

Onet Rano. - 31.01

Jan 31, 2022

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." są: Lidia Stopyra, Tomasz Siemoniak, Aldona Marciniak, Jacek Pałkiewicz i Joanna Przetakiewicz. W części #WIEM rozmowa Janusza Schwertnera z Rafałem Jakubowskim i Anitą Gajewską.


Jan 28, 2022

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." o 07.55 są: Michał Wypij, Ewa Wrzosek, Marta Lempart, Jacek Kawalec oraz Marcin Gruszka. W części #WIEM rozmowa Beaty Tadli z Andrzejem Sewerynem i Krzysztofem...


Jan 27, 2022

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." o 07.55 są: Joanna Mucha, Marcin Zawada, Łukasz Jankowski, Magdalena Chorzewska, Bastek Czernek i Renata Gabryjelska. W części #WIEM rozmowa Iwony Kutyny z prof. Wojciechem Fałkowskim, dyrektorem Zamku Królewskiego w Warszawie.


Jan 26, 2022

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." o 07.55 są: Tomasz Trela, Agnieszka Pomaska, Piotr Andrusieczko, Majka Jeżowska oraz Alicja Bachleda-Curuś . W części #WIEM rozmowa Odety Moro z Adamem Wajrakiem, o tym, jak budowa muru na granicy białoruskiej wpłynie na...


Jan 25, 2022

Gośćmi Tomasza Sekielskiego w "Onet Rano." są: Konstanty Szułdrzyński, Barbara Nowacka, Michał Kołodziejczak i Patrycja Markowska. W części #WIEM rozmowa Iwony Kutyny z Piotrem Rudzkim.