Preview Mode Links will not work in preview mode

Jan 29, 2021

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." są: Joanna Mucha, Marta Lempart, Marcin "Yeti" Tomaszewski, Agnieszka Hyży i Mateusz Pospieszalski. W części "#WIEM" rozmowa Janusza Schwertnera z Olą Żebrowską, Agnieszką Kobyłką-Dziki i Pawłem Bajorkiem.


Jan 28, 2021

Gośćmi Tomasza Sekielskiego w "Onet Rano." są: Włodzimierz Czarzasty, prof. Witold Orłowski, Krzysztof Bosak i Robert Szulc. W części "#WIEM" rozmowa Janusza Schwertnera z Jarkiem Szulskim o skutkach zdalnego nauczania.


Jan 27, 2021

Gośćmi Janusza Schwertnera w "Onet Rano." są: Adam Bielan, Mikołaj Pietrzak, Grażyna Wolszczak, Dariusz Korganowski i Rafał Grzelewski. W części "#WIEM" rozmowa Iwony Kutyny z prof. Witoldem Owczarkiem i Hubertem Godziątkowskim.


Jan 26, 2021

Gośćmi Tomasza Sekielskiego w "Onet Rano." są: Olga Semeniuk, Roman Giertych, Aleksandra Szprucińska, dr Aleksandra Powierska i Anna Dereszowska. W części "#WIEM" rozmowa Iwony Kutyny z Jerzym Siodłakiem o tym, czy górskie morsowanie to groźna moda.


Jan 25, 2021

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." są: Robert Biedroń, Tomasz Karauda, Renata Szredzińska, Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski. W części "#WIEM" rozmowa Tomasza Sekielskiego z Pawłem Mosznerem o stanie uzbrojenia polskiej armii.