Preview Mode Links will not work in preview mode

Oct 30, 2020

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Anna Maria-Żukowska, Tomasz Karauda, Jan Borysewicz, Natasza Urbańska i Iwona Blecharczyk. W części "#WIEM" rozmowa z Anną Szczerbatą i Dawidem Kacprzykiem o tym, co dalej z protestami i czy w Polsce potrzebne jest zaostrzenie prawa aborcyjnego.


Oct 29, 2020

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Barbara Nowacka, prof. Magdalena Środa, ks. Wojciech Lemański, prof. Wacław Kuczmik i Krzysztof Napiórkowski. W części "#WIEM" rozmowa Beaty Tadli z Marią Rotkiel i Czesławem Mozilem.


Oct 28, 2020

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." są: Małgorzata Kidawa-Błońska, Joanna Scheuring-Wielgus, Agnieszka Szadryn i Bartosz Bieszyński. W części "#WIEM" rozmowa Odety Moro z prof. Zbigniewem Izdebskim o tym, jak pandemia wpływa na nasze zdrowie psychiczne i życie rodzinne.


Oct 27, 2020

Gośćmi Beaty Tadli w „Onet Rano.” są: Jacek Jaśkowiak, Dorota Gałczyńska-Zych, Marta Lempart, Cezary Borowy i Piotr Więcławski „Vienio”. W części "#WIEM" rozmowa Odety Moro z Kamilem Pilisem i Krzysztofem Tomczykiem.


Oct 26, 2020

Gośćmi Bartosza Węglarczyka w "Onet Rano." są: Robert Biedroń, Zuzanna Rudzińska-Bluszcz, Tomasz Czudowski i Adam Woronowicz. W części "#WIEM" rozmowa Beaty Tadli z Magdaleną Korzekwą-Kaliszuk oraz Katarzyną Kotulą o tym, czy w Polsce jest możliwy nowy kompromis aborcyjny.