Preview Mode Links will not work in preview mode

Apr 30, 2021

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." o są: Bartosz Arłukowicz, Anna Kornecka, Radosław Jęcek, Przemysław Klima oraz Robert Szulc. W części #WIEM rozmowa Odety Moro z Magdaleną Kaszulanis oraz dr Lidią Stopyrą o tym, jak szkoły są przygotowane na powrót dzieci.


Apr 29, 2021

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Tomasz Trela, Katarzyna Lubnauer, Tomasz Napiórkowski, Kamila Rodrigues i Andrzej "Gromee" Gromala. W części #WIEM rozmowa Bartosza Węglarczyka z Klaudią Wiśniewską o tym, jak skutecznie łączyć dietę z treningiem.


Apr 28, 2021

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." są: Marcin Jędrychowski, Radosław Sikorski, Krzysztof Grabowski, Szymon Lechowicz, Marcin Korolec, Katarzyną Gruszecka-Spychała i Stanisław Dojs. W części #WIEM rozmowa Odety Moro Krzysztofem Tomczykiem i Rafałem Rudnickim.


Apr 27, 2021

Dziś gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Marcin Duma, Waldemar Buda, Jerzy Pobocha, Miłosz Parczewski i Jerzy Owsiak. W części #WIEM rozmowa Beaty Tadli z Adamem Abramowiczem o tym, kiedy zostanie odmrożona gospodarka.


Apr 26, 2021

Gośćmi Katarzyny Janowskie i Bartosza Węglarczyka w "Onet Rano." są: Tomasz Raczek, Michał Walkiewicz, Anna Tatarska, Agnieszka Holland, Dorota Williams, Tomasz Ossoliński, Grażyna Torbicka, Ewa Puszczyńska i Antoni Komasa Łazarkiewicz.