Preview Mode Links will not work in preview mode

Feb 26, 2021

Dziś gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." są: Michał Kamiński, Marek Posobkiewicz, Robert Szulc i Artur Andrus. W części "#WIEM" rozmowa Janusza Schwertnera z Łukaszem Wojtasikiem z fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.


Feb 25, 2021

Gośćmi Tomasza Sekielskiego w "Onet Rano." o 07:55 są: Sławomir Nitras, Kamil Bortniczuk, dr Michał Sutkowski, Karol Kosiorowski i Magdalena Chorzewska. W części "#WIEM" rozmowa Iwony Kutyny z Mary Komasą i Antonim Komasa-Łazarkiewiczem.


Feb 24, 2021

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." są: Joanna Mucha, Włodzimierz Czarzasty, Przemysław Staroń i dr Tomasz Rawo. W części "#WIEM" rozmowa Janusza Schwertnera z Łukaszem Zboralskim o kulisach pracy komisji ds. weryfikacji i rekomendacji pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy.


Feb 23, 2021

Gośćmi Tomasza Sekielskiego w "Onet Rano." są: Bartosz Arłukowicz, dr Aleksandra Piotrowska, Kamil Wyszkowski, Marek Kęskrawiec i Jan Borysewicz. W części "#WIEM" rozmowa Iwony Kutyny z Martą Lech-Maciejewską.


Feb 22, 2021

Gośćmi Janusza Schwertnera w "Onet Rano." są: Anja Rubik, Robert Biedroń, prof. Paweł Kowal, Łukasz Jankowski i Katarzyna Janowska. W części "#WIEM" rozmowa Tomasza Sekielskiego z Małgorzatą Serafin o tym, jak walczy się z depresją.